O Kancelarii prawnej KL Law Polska

Kancelaria prawna KL Law Polska to zespół prawników posiadający odpowiednie przygotowanie teoretyczne oraz merytoryczne do przygotowania spraw z zakresu prawa upadłościowego, czy prawa restrukturyzacyjnego. Nasi Klienci mogą liczyć na pomoc licencjonowanego doradcy restrukturyzacyjnego oraz adwokata, którzy są wspierani przez grono specjalistów. Połączenie wiedzy oraz kompetencji licencjonowanego doradcy oraz adwokata skutkuje kompleksową obsługą prawną nie tylko pod kątem prawa restrukturyzacyjnego, czy upadłościowego, ale też zagadnień pobocznych, które mogą występować w kontekście podmiotów zmagających się z niewypłacalnością. Dokładamy wszelkich starań, aby Klient osiągnął oczekiwany efekt w postaci przeprowadzenia postępowania restrukturyzacyjnego, czy ogłoszenia upadłości.

Posiadamy doświadczenie w świadczeniu usług na rzecz mniejszych podmiotów (jednoosobowych działalności gospodarczych), a także spółek osobowych oraz kapitałowych z branży m.in. transportowej, handlowej, budowlanej, czy usługowej. Reprezentowaliśmy klientów przed sądami w Gdańsku, Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Opolu, Szczecinie i wielu innych. Restrukturyzację firm, czy sprawy o upadłość prowadzimy na terenie całego kraju.

Prowadzimy również serwis dedykowany głównie osobom fizycznym, które borykają się z niewypłacalnością i chcą ogłosić upadłość konsumencką – więcej na temat upadłości konsumenckiej.

Nasz zespół

Filip Kozik

Filip Kozik

Prezes Zarządu | Doradca restrukturyzacyjny
Prawnik specjalizujący się w prawie upadłościowym oraz restrukturyzacyjnym. Posiada uprawnienia do wykonywania funkcji syndyka w upadłości i zarządcy oraz nadzorcy sądowego w restrukturyzacji.
Justyna Nowak-Trojanowska

Justyna Nowak-Trojanowska

Adwokat
Adwokat posiadający szeroką wiedzę na temat prawa upadłościowego, restrukturyzacyjnego, handlowego oraz cywilnego. Występuje w charakterze pełnomocnika procesowego.
Michał Urban

Michał Urban

Specjalista ds. upadłościowych
Specjalista wspierający dział upadłościowy kancelarii prawnej KL Law Polska Sp. z o.o.
Sandra Żołądź

Sandra Żołądź

Asystent prawny
Wspiera dział upadłościowy kancelarii prawnej KL Law Polska Sp. z o.o.

Umów się na poradę prawną

Sprawne podjęcie działań przez przedsiębiorcę lub członka zarządu spółki wielokrotnie pozwala na podjęcie odpowiednich działań!

Zostańmy w kontakcie