Akademia Upadłości, to platforma skupiająca praktyczne zagadnienia z zakresu upadłości konsumenckiej. Celem jej utworzenia jest umożliwienie przeprowadzenia konsumenckiego postępowania upadłościowego bez udziału pełnomocnika w sprawie. Akademia Upadłości zawiera szkolenia w ramach nagrań video, a także wzory pism procesowych, które mogą okazać się konieczne do złożenia w toku upadłości konsumenckiej.

Kilka słów o Akademii Upadłości

Panele szkoleniowe zostały podzielone na trzy zasadnicze etapy. Będą to kolejno postępowanie w przedmiocie ogłoszenia upadłości, postępowanie upadłościowe właściwe oraz zakończenie.

W ramach każdego z etapów zostają omówione najistotniejsze zagadnienia praktyczne związane z upadłością konsumencką. Dodatkiem są wzory pism procesowych, które mogą być wymagane od upadłego konsumenta na każdym z etapów.

Korzyści zakupu kursu w ramach Akademii Upadłości

  • wiedza przekazywana przez praktyków prawa upadłościowego – adwokata oraz syndyka;
  • niskie koszty;
  • zniżka na usługi prawne związane z upadłością konsumencką w przypadku zlecenia sprawy;
  • możliwość edytowania gotowych dokumentów;
  • brak ograniczeń – korzystasz ile chcesz!
  • na bieżąco czynimy starania celem ulepszenia platformy. Wciąż ją aktualizujemy;
  • przyjazna obsługa. Wystarczy dostęp do internetu;
  • wygodne płatności – przelewem bankowym lub na poczcie!

O autorach

adwokat justyna nowak-trojanowska

Adwokat, którego specjalizacją jest prawo cywilne, rodzinne oraz upadłościowe. W obrębie swojej praktyki reprezentowała dłużników w ponad 1000 spraw związanych z ogłoszeniem upadłości, a także w trakcie postępowania upadłościowego właściwego. Prowadzi bieżącą obsługę konsumentów i firm pod kątem postępowań egzekucyjnych występując w roli pełnomocnika zarówno dłużnika, jak i wierzyciela.

Doradca restrukturyzacyjny Filip Kozik

Doradca restrukturyzacyjny i syndyk. Specjalizuje się w sprawach na gruncie prawa upadłościowego oraz restrukturyzacyjnego. Posiada uprawnienia do pełnienia określonych funkcji w toku postępowań insolwencyjnych (m.in. syndyka, nadzorcy, czy zarządcy). W ramach swojej działalności świadczy usługi doradcze na rzecz konsumentów i przedsiębiorstw, a także reprezentuje przed sądami upadłościowymi i restrukturyzacyjnymi na terenie całego kraju.

Akademia Upadłości. Uwolnij się od długów!

Zapoznaj się z naszymi szkoleniami w ramach Akademii Upadłości!